HAKKIMIZDA

METEOR İNŞAAT

Meteor 2005 yılında, Meteor Petrol adıyla, yaşamlara değer katmak ve sektöründe öncü olmak hedefiyle yolculuğuna başladı. Attığı cesur ve yenilikçi adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda bu hedefine ulaşan Meteor, her geçen gün biraz daha büyürken kendine referans olarak yalnızca müşterilerinin yüzündeki gülümsemeyi aldı. Bu nedenledir ki Meteor markasının en önemli değeri, Meteor müşterilerinin mutluluğu ve Meteor markasına olan güvenidir. Meteor bu dışa dönük anlayışı, eğitimli idari ve teknik kadrosuyla, uzun yıllar boyu edindiği tecrübesini projelere ruh katarak inşaat sektöründe de göstermeye devam ediyor.

Gittikçe genişlettiği yatırım alanlarında, konutta yarattığı marka kavramının da ötesine geçerek bir “yaşam markası” haline gelen Meteor, hayata geçirdiği konut projelerinin yanı sıra iş merkezleri, alışveriş caddeleri, yurt binaları, kültür merkezleri, ofis binaları, sanayi tesisleri ve benzeri birçok yapıyı hayata geçirmeye devam ediyor. Meteor İnşaat, kaliteli, güvenli, estetik ve modern yapılar üretmeyi ilke olarak benimsiyor ve teknolojinin son gelişmelerini, yapılarda uygulamakla kalmıyor; alışkanlıklara, kültürel ve etik değerlere de saygı duyuyor.

Her zaman için kaliteli malzemelerin, iyi bir tasarım ve işçilikle uygulanması gerektiğine inanan Meteor İnşaat, sektörün önde gelen firmalarıyla işbirliği yapmaktadır. Zevkli ve modern mimari dokunuşlar ekleyerek, herkesin içinde olmaktan keyif alacağı ve mutlu olacağı, kaliteli ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı amaçlamaktadır.

Günümüzde pek çok alanda girişim ve yatırım faaliyetlerine devam eden Meteor, yeni sektörlere adım atarken geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına güvenerek nesiller boyu sürecek bir gelecek üretebilmenin gururunu yaşıyor.