SATIŞ MÜDÜRMÜZ ALPAY ALTAY RÖPORTAJ

04.01.2017

Bursa'da 15 yıllık otomotiv sektörü tecrübelerim doğrultusunda sosyal ortamlarda fikir önderleri olan kişilerin aynı zamanda iş dünyasında da güçlü birer lider olduklarını gördüm.

Bu başarı çizgisini takip ettiğimde, premium segmentte tüketim alışkanlıkları olan müşterilerimizin , bulundukları noktalara gelirken verdikleri mücadelelere ve sonuçta ki başarı hikayelerine pek çok kez şahitlik ettim.

Prestij ve konforu tercihlerinde öncelik olarak olan bu insanlar için , kazanmak, kar etmek ve geleceği düşünmek en büyük yol haritaları olmuştur her zaman.

İşte tam da bu yüzden ''Balat'ta prestijli bir yaşam istiyorum.Dairemin içi özel olarak tasarlanmış mimari ve teknoloji ile donatılmış olsun. Çocuklarımın güven içinde büyümelerini izleyebileyim ve dileğimde tüm sosyal olanaklar yanı başımda bulunsun...Ve tüm bunlara sahip olurken geleceğe de yatırım yaparak kar etmeliyim diyen  tüm dostlarımızı , sunduğumuz avantajlar hakkında konuşmak ve  bir kahvemi içmeye satış ofisine bekliyorum.'' diye belirtti.

 

Kapat