DİKENCİK METEOR

" Devam Eden "

Dikencik Meteor Web Sitesi: www.meteordikencik.com


Yeni bir yaşam Meteor Dikencik 'te yükseliyor.

Meteor İnşaat 'ın Bursa'nın en önemli lokasyonlarından biri olan Balat'ta hayata geçirdiği projesi Meteor Dikencik...

198 konut ve 3200 m2 alışveriş caddesindeki dükkanlardan oluşan projede her aileye ve zevke uygun daire seçenekleri bulunuyor.

Unutulmaya yüz tutan , samimi ve iletişim bağı güçlü mahalle dokusunun yeniden canlandığı Meteor Dikencik, izole bir site yaşamından ziyade, cıvıl cıvıl bir sosyal çevre imkanı sunuyor.3 futbol sahası büyüklüğündeki sosyal alanları, bölgenin gözbebeği konumundaki alışveriş caddesi, avantajlı lokasyonu ve yüksek konfor için özel olarak düşünülmüş bir mimari ve keyifli bir yaşam imkanı sunuyor.

Çevreyoluna yakınlığı sayesinde, şehrin dört bir yanına ulaşım kolaylığı açısından da stratejik bir konumda yer alıyor.Meteor Dikencik'ten kışın beyaz büyüsüyle Uludağ'a, yazın temiz havasıyla Mudanya'ya  ve tek feribot mesafesiyle İstanbul 'a kolayca ulaşabileceksiniz.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak modern bir yaşam merkezi olan Meteor Dikencik 'te doğayla birleşen şehir yaşamı sizleri kucaklıyor...Doğal yaşamın modern hayatla buluştuğu, seçkin markaların bir arada olduğu alışveriş caddenizde eşsiz lezzetler tadabileceğiniz restoranlar,dostlarınızla keyifli muhabbetlerinizi gerçekleştireceğiniz cafelerle  kendinizi her zaman hayatın merkezinde hissedeceksiniz...

Bursa'nın güzel ve eşsiz manzarası ile şımartılmak isteyenler için tasarlanmış nitelikli ve özellikli bir proje olan Meteor Dikencik estetiği, huzuru, lüksü, konforu, tasarım ile birleştirmiş ve bunu 20.000 m2 lik bir alan içine sığdırarak kendi cennetinize sahip olma imkanını ayaklarınıza sermiştir.

7/24 özel güvenlik altındaki  yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan tüm konforu biz sizin yerinize düşündük.15.000 m2 lik sosyal alan ve tesislerimizde açık çocuk parkı, Meteor Kids kulubü, yüzme havuzları, açık spor alanları, kapalı fitness salonu,sauna, mini golf alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı aktivite alanları ve alışveriş caddesindeki restoran,cafe ve mağazalarıyla Hayat Meteor Dikencik'te...

Fotoğraflar

DİKENCİK METEOR

" Devam Eden "

DİKENCİK METEOR

" Devam Eden "

HEMEN TEKLİF İSTEYİN