Hakkımızda

Meteor İnşaat'ın temelleri 2005 yılında Meteor Petrol 'un kurulması ile atılmıştır.Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen , kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Meteor İnşaat ''insana saygı ''ya dayanan yönetim anlayışı ve ürettiği konut projeleri ile sektörde güçlü ve saygın şirketler arasındaki yerini kısa zamanda almıştır.

Meteor ; inşaat, akaryakıt istasyon işletmeciliği, otomotiv ve taşıt tanıma iş kollarında da faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.Meteor İnşaat bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yatırımcı olarak hizmet verdiği sektörlerde dikkat çekmektedir.

Vizyonumuz

Meteor marka değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımız ile birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden var ettiklerimiz aracılığıyla toplumumuza sunduğumuz değerlerin bütünüdür.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari ve teknolojik gereklerini yerine getirerek hitap edilen toplum değerlerine uygun ve güvenli yaşam alanları inşa etmek esas görevimiz..

İlkelerimiz

Hizmet ve ürün kalitesinin, çalışanların kalitesine bağlı olduğunu kabul etmiş bir şirket olarak aşağıdaki ilkeleri benimsemiş adaylar ile çalışmayı hedefleyip bu bilinçle işe alım süreçlerimizi yönetiriz:

Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk

Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.

Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık

Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini esas alarak, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek ve şirketin ilerlemesini sağlamak.

Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.

Ekip Çalışması

Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket menfaatlerini gözeterek çalışmak.